Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj sot ka humbur një person shumë të rëndësishëm në jetën e saj.

Bëhet fjalë për gjyshen e saj e cila ka ndërruar jetë vetëm pak orë më parë, transmeton Gazeta Express.

Këtë lajm të hidhur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja Dreshaj përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj në Facebook.

“Gjyshja ime, e shtrejnta ime, e forta, zemra ma e madhe… me le… me ike.. u prehsh ne paqe..????????”, kishte shkruar ajo.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.