Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën ‘arrest me burg’ për gjashtë persona të dyshuar si posedues të 1.5 ton drogë të kapura në plazhin e Vilunit, Shkodër.

Të arrestuarit janë: Fatjon Merko, Genti Dano, Enriko Zylo, Sokol Ulkaj, Dershish  Gjoleka dhe Arben Bozhanaj.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.