Historia e Hebden Bridge, një 43- vjeçareje nga Britania e Madhe po bën gjithë botën të lotojë.

Një gabim i gabuar gjatë lindjes bëri që ajo të mbetej e paralizuar për gjithë jetën. Hebden solli në jetë fëmijën e saj të dytë në shtator të vitit 2007 dhe për shkak të një incidenti në sallën e lindjes ka të pamundurën jetën e saj seksuale. Nuk bëj dot më seks me burrin tim. Kam frikë se ai do më lërë sepse ia kam ndaluar marrëdhëniet me femrat e tjera”,- ka thënë ajo në një intervistë për “Mirror”.

Siç shkruan ‘Mirror’, gruaja tashmë ka vendosur të denoncojë gjithë sa i ka ndodhur, duke denoncuar mjekët e spitalit të West Yorkshire për mjekim të pakujdesshëm. Padia është dorëzuar gjatë ditës së djeshme.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.