Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Tottenhamit e Borussia Dortmundit.

Tottenham dhe Borussia Dortmund do të përballen në “Wembley” nga ora 20:45. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin H të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Express.

Tottenham: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Son, Kane.

Borussia Dortmund: Piszczek, Sokratis (C), Toprak, Toljan, Sahin, Dahoud, Kagawa, Aubameyang, Yarmolenko, Pulisic.

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.