Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit e Apoelit.

Kampioni, Real Madridi, do të nisë mbrojtjen e titullin në “Santiago Bernabeu” ndaj Apoelit. Kjo sfidë zhvillohet nga ora 20:45, shkruan Gazeta Express.

Ronaldo është rikthyer në formacion, ndërsa Zidane ka lënë në stol Toni Krossin.

Real Madrid: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kovacic, Modric, Isco; Bale dhe Cristiano.

Apoel: Pas Pak…

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.