Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Feyenoord e Manchester City.

Feyenoord dhe Manchester City do të përballen në stadiumin “De Kuip” nga ora 20:45. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të Ligës së Kampionëve,

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.