Në një video që po qarkullon në mediat britanike duket një i moshuar i cili po del nga shkurret me zinxhirin e pantallonave të zbërthyer e me një shkop në dorë.

71-vjeçari është filmuar në në rrugë në Bransholme, Hull në Angli nga një kalimtar i rastit dhe pas tij qëndronte një vajzë e mitur.

Mësohet se ai ka abuzuar me një 14-vjeçare e cila e ka denoncuar në polici.

Policia britanike e ka vënë pas hekurave 71-vjeçarin dhe ka nisur hetimet mbi ngjarjen.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.