Bukuroshja Jehona Dreshaj ka postuar një foto në rrjetet sociale duke treguar edhe njëherë se është më seks bombë se sa motra e saj, këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj

Avokatja seksi, që jeton dhe vepron në SHBA ka treguar këto asetin e saj, gjoksin e madh, derisa fansat dhe ndjekësit e saj në Instagram e kanë krahasuar atë me bukuroshen dhe pasaniken Kim Kardashian.

Jehona edhe në këtë foto ka ekspozuar gjoksin gjigant.

Ajo është njëra prej femrave që po pëlqehen sot nga masa e gjerë, pak e kolme por seksi.

Ndoshta, avokatja do të mendojë për ta ndërruar profesionin dhe të bëhet edhe ajo një seks simbol shqiptar, duke e kaluar në këtë rast edhe motrën e saj Afërditën.

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.