Interi vazhdon të jetë i interesuar për mbrojtësin e Arsenalit, Shkodran Mustafin

Skuadra e Interit është në kërkim të një qendërmbrojtësi. Nerazzurrët po vazhdojnë të interesohen për mbrojtësin e Arsenalit, Shkodran Mustafin.

Sipas tabloidit britanik, Daily Star, londinezët mund ta shesin shqiptarin pasi dështoi në humbjen e Arsenalit nga Stoke City.

Thuhet se Arsenali kërkon 35 milionë (38 milionë euro) fute për ish anëtarin e Valencias, përcjell Express.

Përveç Mustafit, në radarin e Interit janë edhe Toby Alderweireld (Tottenham) dhe Eliaquim Mangala (Manchester City).

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.