Dy të rinj u arrestuan nga Policia e Lezhës, të dy me precedentë të mëparshëm kriminalë.

Gjovalin Kola 25 vjeç u vu në pranga pasi gjatë një kontrolli që policia bëri në një lokal tek Kryqëzimi i Shën Kollit, atij ju gjet një armë zjarri TT pa leje.

Gjovalin Kola ishte i shoqëruar në lokal edhe nga Lekë Kola, dhe të dy kanë kundërshtuar me forcë efektivët e policisë për të mos i lejuar që ti kontrollin.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.