Ajo kurrë nuk është turpëruar për të provokuar me format e saj, dhe këtë sigurisht se nuk e ka bërë as në pushime.

Jemma Lucy ka treguar edhe një herë çmendurinë e saj, derisa doli topless në Republikën Domenikane të shtunën, shkruan Daily Mail,

“Vajza e keqe e MTV-së”, zgjodhi  të tërhiqte vëmendjen e të gjithëve duke u rrezituar gati krejt e zhveshur, duke shfaqur gjoksin e saj të madh, të bërë me operacione plastike.

29-vjeçarja shfaqi edhe të pasmet e saj seksi, duke i lënë pak vend imagjinatës

Loading...