Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora pak javë më parë ka publikuar projektin e saj të fundit “Your Song”, të cilën e publikoi vetëm në versionin akustik.

Ndërsa tani Rita ka vendosur që këngës t’ia bashkëngjitë edhe klipin, transmeton Gazeta Express.

Rita veçse ka filluar me xhirimet, ku në disa fotografi të publikuar ajo duket tejet bukur me stil dhe shumë seksi.

Loading...