Ajo është padyshim ndër këngëtaret më të njohura e më të dashura për publikun.

Bëhet fjalë për këngëtaren Big Mama e cila ka kohë që merret edhe me udhëheqjen e një emisioni, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi  Big Mama ka bërë bashkë shumë yje të njohura të estradës në një udhëtim në Turqi.

Bigu ndryshe njihet edhe si një këngëtare që ka shumë raporte të mira me kolegët e saj.

Ajo pak më parë në profilin e saj në Instastory ka postua një fotografi ku shihet së bashku me Medën dhe bashkëshorten e tij Lulen.

“Me kto dashuritë @mehdin_pergjeqaj @luljeta_pergjeqaj”, kishte lënë mbishkrim Bigu duke i shtuar edhe një emoji zemër.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.