Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve do të hidhet ditën e sotme në orën 12:00 Nyon të Zvicrës.

Kujtojmë që Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues

Loading...