Këngëtarja e njohur shqiptare, Zamina Vasjari, është shumë aktive me rrjetet sociale.

Ajo ka hedhur një foto ku shihet se këmbët ka futur në veturë ndërsa pjesën e tjetër të trupit dhe kokën e kishte jashtë.

E duke vënë në pah të pasmet e saj, çdo kush do futej në veturë me të. Një pasagjere kaq seksi, vështirë që e gjen!

Loading...