...shpejt dhe ndryshe...

Njihuni me Fjollën natyrale, pa grim (FOTO)

Fjolla Morina përveç që është një këngëtare ajo së fundmi ka provuar që të luaj rolin edhe të modeles

Si modele kemi rastin ta shohim Fjollën, duke i publikuar fotot e saj të fundit me fustane, nga Rozana Radi.

Se si duket Fjolla në rolin e modeles, dhe e pa grimuar por me fustane nusërie, mund ta shihni tani.

jolla