...shpejt dhe ndryshe...

Motra e Neymarit po i çmend ndjekësit në “Instagram” me këto foto të nxehta (FOTO)

Rafaella, motra e Neymarit, vazhdon t’i kënaq ndjekësit e saj me foto të nxehta në rrjetet sociale.

Rafaella ka shumë ndjekës në “Instagram”. Natyrisht, përveç formave të saj trupore seksi, që të lënë pa fjalë, meritat për këtë i ka edhe ylli i Barcelonës, Neymar, shkruan Gazeta Express.

Rafaella është shumë aktive në “Instagram” ku shumë shpesh poston fotografi tejet seksi, duke shpërblyer kështu ndjekësit e saj.