Alissa Bourne është një femër fantastike – nga koka deri te këmbët.

Por, biondia me sy të kaltër shquhet sidomos për gjoksin e saj gjigant.

Modelja dhe aktorja nga Nju-Jorku s’i do hiç jelekët, siç edhe shihet në fotot e mëposhtme.

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.