Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela sonte në intervistën që po zhvillohet në emisionin ClickPlus të TV21, theksoi se shqiptartë do të jenë të fortë kur do të jenë të fortë në institucione.

“Shqiptarët kur do të jenë të fortë në institucione, do të jenë të fortë dhe të barabartë me maqedonasit”, theksoi Sela./TetovaSot/

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/tv21hd/videos/931943070269231/” width=”600″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Loading...