Fizikun e kësaj femre padyshim që mund ta kenë zili shumë femra.

Anastasia njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian vazhdon të publikojë foto tejet seksi dhe provokative.

Ajo këmbëngul se linjat e saj trupore janë natyrale për dallim nga Kardashian e cila sipas saj ka kryer ndërhyrje kirurgjike.

Më poshtë mund të shihni disa nga fotot më të nxehta të bukuroshes 22- vjeçare.

Loading...