Lideri i BESËS, Bilall Kasami në intervistën që po zhvillon në Click Plus të tv 21, ka theksuar se në qeveri mund të hyjnë vetëm me BDI-në dhe LSDM-në.

“Nëse plotësohen këto pikat të plaftormës së shqiptarëve, jemi të gatshëm të hyjmë në qeveri vetëm me BDI-në dhe LSDM-në”, theksoi Kasami./TetovaSot/

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/tv21hd/videos/931943070269231/” width=”600″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Loading...