Juventus ka dyfishuar epërsinë ndaj Atalantas në Kupë të Italisë

Juventus ka rritur epërsinë në 2:0 ndaj Atalantas në Kupë të Italisë, me golin e shënuar nga Mario Mandzukic, i cili shënoi pas një aksioni shumë të mirë dhe një asistimi perfekt të Dybalas.

Loading...