Fotografitë e shkrepura mëngjesin e së martës në provincën e Cozenca në Itali lënë pa fjalë.

Avionët vijojnë të fluturojnë pa pushim, duke mbuluar diellin dhe duke i bërë temperaturat edhe më të akullta. Kjo gjë e demonstruar edhe në gjurmët e lëna në qiell shpjegon temperaturat e acarta të këtyre ditëve.

Fotografitë që shoqërojnë shkrimin janë cilësuar si apokalipsi në qiejt italianë

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.