...shpejt dhe ndryshe...

Gjyqtari masakron përsëri Barcelonën. Shiko çfarë goli i ka anuluar (VIDEO)

Barcelona është ndëshkuar sërish nga një vendim i gabuar i gjyqtarëve, pasi i është anuluar një gol i rregullt i shënuar nga Luis Suarez.

Por, ky gol u anulua për shkak se gjyqtarët ndalën pozitë jashtë loje për Neymar, i cili dukej në pozitë të rregullt.